Recepciós (részmunkaidő)

Recepciós / Irodai recepciós / Receptionist / Részmunkaidő / Part-time
Gyártó partnerünk, aki a maga területén a világ egyik piacvezető vállalata, új kollégát keres Lukácsházán, Szombathely közelében lévő csapatába.

Recepciós munkatársként
sokrétű feladatokat fogsz ellátni és szerves része leszel a cég működésének.

Mire számíthatsz:

- Ügyfelek és vendégek fogadása

- Üzleti utazások koordinálása és adminisztrációja

- Szálláshelyek kezelése

- Iktatás és adatrögzítés elvégzése

- Napi adminisztrációs feladatok és postai adminisztráció

- Bejövő hívások kezelése

- Utazási ajánlatok összeállítása, árajánlatok készítése

- Utazási dokumentumok és szükséges engedélyek elkészítése

- Kapcsolattartás és együttműködés szállodákkal, légitársaságokkal és egyéb szolgáltatókkal

- Audit előkészítés

- Pool car adminisztráció

- Aktív részvétel a rendezvények szervezésében

Kit keresünk:

- Főiskolai vagy egyetemi végzettség, 3 év tapasztalat recepciós munkakörben

- Anyanyelvi szintű magyar nyelvtudás

- Folyékony angol nyelvtudás, német nyelvtudás előnyt jelent

- Képesség a prioritások felállítására, gyors tempójú környezetben való munkavégzésre

- Kiváló szóbeli és írásbeli kommunikációs készség

- Kiváló interperszonális készség

- Kiváló szervezési, időgazdálkodási és problémamegoldó készség

- Fókuszált, strukturált, pontos, proaktív, agilis hozzáállás

- Microsoft Office programok ismerete

Amit a cég kínál:

- lehetőség esetenkénti otthoni munkavégzésre

- éves bónusz

- évközi bónuszok (tél, nyár)

- utazási költségtérítés (100% tömegközlekedés, 50ft/km autó esetén)

- támogató környezet

Ha szívesen hallanál többet a pozícióról jelentkezz friss önéletrajzoddal

Iparág
Gyártás és termelés
Hely
Lukácsháza
Szakterület
Irodai támogató funkciók
Szám:
1184885
Closing date
18 Jun 2024

Beszéljen Reka Borbely, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest

Telefon: +36 70 412 2214